Визначено, близько 65% пасажирів позитивно реагує на рекламу в маршрутках

Визначено, близько 65% пасажирів позитивно реагує на рекламу в маршрутках

Як показала практика, сьогодні понад 65% пасажирів реагують на рекламу в маршрутках. Про це свідчать компанії, які замовили ці послуги - звернення клієнтів значно зросли вже після першого місяця, як була розміщена такого виду реклама.

Щоденно цим зручним і недорогим транспортом користується більша половина населення міста, тому салони маршутного транспорту ідеально підходять для різного виду рекламних звернень. Реклама в громадському транспорті «кидається в очі» і, хочуть пасажири цього чи ні, вона все одно ними читається та аналізується.

Але щоб реклама працювала, її потрібно грамотно розробити та розмістити в зручному для візуального сприйняття місці. У цьому Вам готова допомогти наша рекламна агенція повного циклу «Перспектива»! Ми - компанія, яка прогресивно розвивається та постійно шукає нові можливості найкраще подати інформацію потенційним клієнтам. Здійснюємо свою діяльність по всій Україні. Звертайтесь до кращих в своїй справі!

 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Все про нас!

Сучасні пейзажі міста без зовнішньої реклами - це як кава без запаху! Будьте певні, Ви дуже б здивувалися, якби одного дня побачили місто без реклами на транспорті і не побачили жодної вивіски, білборда чи величезних слоганів на вітринах магазинів — жодного сліду від розміщення зовнішньої реклами. Розм…
 
 

Послуги

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги